1396/12/12 679 بازدید مراسم رونمایی از کتاب ۴ جلدی «لاله‌ای از ملکوت» با حضور جمعی از فرهیختگان کشور در باغ کتاب تهران برگزار شد. رونمایی از کتاب ۴ جلدی «لاله‌ای از ملکوت»
رونمایی از کتاب ۴ جلدی «لاله‌ای از ملکوت»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باغ کتاب؛ آیین رونمایی از مجموعه چهار جلدی کتاب «لاله‌ای از ملکوت» شامل خاطرات مستند و منحصر به‌ فرد از زندگی شیخ جعفر مجتهدی تبریزی با حضور «محمد اصفهانی» از خوانندگان کشور، «محمدعلی کریمخانی» و «غلامرضا عینی‌فرد» از مداحان و ذاکران آستان اهل‌بیت(ع)، آیت‌الله «صافی اصفهانی» از علمای اصفهان و «مرتضی نجفی قدسی» مدیر دارالقرآن امام علی(ع) در باغ کتاب تهران برگزار شد.

این مجموعه چهار جلدی،خاطرات مستند و منحصر به‌ فرد از زندگی عارف بالله و دلسوخته اهل بیت‌ علیه‌السلام حاج شیخ جعفر مجتهدی است که پژوهش آن به قلم حمید سفیدآبیان طی 21 سال انجام شده است. 

این مجموعه 1700 صفحه‌ای به قطع وزیری و تقریض حضرت آیت‌الله حسن زاده آملی همراه به انضام آلبومی از تصاویرمنحصربه فرد و دیده نشده از آقا جعفر مجتهدی منتشر شده است.
این کتاب در سال 1378 برای نخستین بار در یک جلد به چاپ رسید و با استقبال بسیاری مواجه شد، در طول این سال ها نیز 27 مرتبه تجدید چاپ شده است. 
در این مراسم «محمد اصفهانی» طی سخنانی با بیان خاطراتی به روند آشنایی خود با مؤلف این اثر اشاره کرد، همچنین «غلامرضا عینی‌فرد» از مداحان و ذاکران آستان اهل‌بیت(ع) به بیان خاطراتی از شیخ جعفر مجتهدی پرداخت.فایل های پیوست شدهKETAB
print